26 Avqust 2019
Dünya futbolu

Avroliqa: Pley-offun bütün cütlükləri bəllidi

UEFA Avropa Liqasında pley-off mərhələsinin püşkü atılıb.

Qrup mərhələsi uğrunda aşağıdakı cütlüklər mübarizə aparacaq.

Avropa Liqası pley-off mərhələsi 

“Makkabi” (Tel-Aviv, İsrail) – “Suduva” (Litva) / “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Ferençvaros” (Macarıstan)

“Srvnea Zvezda (Serbiya) – “Kopenhagen” (Danimarka) / “Riqa” (Litva)”- HJK (Finlandiya)

CFR  (Ruminiya)- “Seltik” (Şotlandiya) / “Şerif” (Moldova) – AİK (İsveç)

“Ararat” (Ermənistan) – “Saburtalo” (Gürcüstan) / “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Kalyu” (Estoniya)

“Ludoqorets” (Bolqarıstan) – TNS (Uels) / “Maribor” (Sloveniya) / “Rosenborq” (Norveç)

“Sutyeska” (Monteneqro)- “Linfield” ( Şimali İrlandiya) / APOEL (Kipr) – “Qarabağ” (Azərbaycan)

“Slovan” (Bratislava, Slovakiya) – “Dundalk” (İrlandiya) / PAOK  (Yunanıstan)- “Ayaks” (Hollandiya)

“Astana” (Qazaxıstan) – “Valetta” (Malta) / “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – BATE (Belarus)

“Torino” (İtaliya) – “Şaxtyor” (Belarus) / Pünik (Ermənistan) – “Vulverhempton” (İngiltərə)

“Universitatya” (Krayova, Ruminiya) – AEK (Yunanistan) / “Sparta” (Praqa, Çexiya) – “Trabzonspor” (Türkiyə)

“Legiya” (Polşa) –“Atromitos” (Yunanıstan) / “Midtland” (Danimarka) – “Rencers” (Şotlandiya)

“Feyenoord” (Hollandiya) – “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) / “Norköppinq” (İsveç) – “Hapoel Bir-Şiva” (İsrail)

FCSB (Ruminiya) – “Mlada Boleslav” (Çexiya) / “Ventspils” (Latviya) – “Vitoriya” (Portuqaliya)

AEK (Larnaka, Kipr) – “Gent” (Belçika) /  “Riyeka” (Xorvatiya) – “Aberdin”  (Şotlandiya)

“Haqesund” (Norveç) – PSV (Hollandiya) / “Vien” (Avstriya) – “ Apollon” (Kipr)

“Lutsern” (İsveçrə) – “Espanyol” (İspaniya) /  “ÇSKA” (Sofiya, Bolqarıstan) – “Zorya” (Luqansk, Ukryana)

“Partizan” (Serbiya) – “Malatyaspor” (Türkiyə) / “Molde” (Norveç) – “Aris” (Yunanıstan)

“Brondbü” (Danimarka) – “Braqa” (Portuqaliya) / “Thun” (İsveçrə) – “Spartak” (Moskva, Rusiya)

“Malmö” (İsveç) – “Jrinski” (Bosniya və Herseqovina) / “Neftçi” (Azərbaycan) – “ Bney Yehuda” (İsrail)

“Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) – “Strasburq” (Fransa) / “Vadus” (Lixtenşteyn) – “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya)

“Mariupol” (Ukrayna) –“ Az Alkmar” (Hollandiya) / “Antverp” (Belçika) – “Viktoriya” (Plzen, Çexiya)

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında pley-off mərhələsinin oyunları avqustun 22-də və 29-da keçiriləcək

Oxşar xəbərlər

ÇL-nin başlama saatları dəyişdiriləcək

admin

Dortmund “Borussiya”sı baş məşqçisini qovdu

admin

“Qalatasaray”dan ŞOK qərar

admin