24 Yanvar 2019
  • Ana səhifə
  • Dünyadan
  • “Beşiktaş” və “Atalanta”dan darmadağın – Avropa Liqasında gecənin nəticələri
Dünyadan

“Beşiktaş” və “Atalanta”dan darmadağın – Avropa Liqasında gecənin nəticələri

UEFA Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

İdmanxeber.com-un məlumatına görə, “Neftçi”ni məğlub edən “Uypeşt” və “Keşlə”ni mübarizədən kənarlaşdıran “Balzan” müvafiq olaraq “Sevilya,”Slovan” səddini keçə bilməyib.

“Qəbələ”ni iki oyunun nəticəsində yenən “Proqres” isə mərhələ adlayıb.

Avropa Liqası

2-ci təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

31 iyul

Pünik (Ermənistan) – Tobol (Qazaxıstan) 1:0 (ilk oyun 1:2)

1 avqust

Fola Eş (Lüksemburq) – Genk (Belçika) 1:4 (0:5)

2 avqust

Alaşkert (Ermənistan) – Sutyeska (Çernoqoriya) 0:0 (1:0)
Laçi (Albaniya) – Molde (Norveç) 0:2 (0:3)
AEK (Kipr) – 
Dandalk (İrlandiya) 4:0 (0:0)
Trençin (Slovakiya) – 
Qurnik (Polşa) 4:1 (1:0)
Dinamo (Minsk, Belarus) – 
Dunayska Streda (Slovakiya) 4:1 (3:1)
Flora (Estoniya) – APOEL (Kipr) 2:0 (0:5)
Slaviya (Bolqarıstan) – Hayduk (Xorvatiya) 2:3 (0:1)
Trakai (Litva) – Partizan (Serbiya) 1:1 (0:1)
Valletta (Malta) – Zrinski (Bosniya və Herseqovina) 1:2 (1:1)
Haken (İsveç) – Leyptsiq (Almaniya) 1:1 (0:4)
Lillestrom (Norveç) – LASK (Avstriya) 1:2 (0:4)
AİK (İsveç) – Nordsyelland (Danimarka) 0:1 (0:1)
Admira Vakker (Avstriya) – ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) 1:3 (0:3)
Apollon (Kipr) – 
Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) 3:1 (2:1)
Proqres (Lüksemburq) – 
Honved (Macarıstan) 2:0 (0:1)
Vaduts (Lixtenşteyn) – Jalgiris (Litva) 1:1 (0:1)
Linkoln (Cəbəllütariq) – TNS (Uels) 1:1 (1:2)
Mariupol (Ukrayna) – 
Yurqorden (İsveç) 2:1 (1:1)
Sparta (Çexiya) – Spartak (Serbiya) 2:1 (0:2)
Atromitos (Yunanıstan) – Dinamo (Brest, Belarus) 1:1 (3:4)
Slovan (Slovakiya) – 
Baltsan (Malta) 3:1 (1:2)
Asteras (Yunanıstan) – Hibernian (Şotlandiya) 1:1 (2:3)
Beşiktaş (Türkiyə) – 
B36 Torshavn (Farer adaları) 6:0 (2:0)
Kopenhagen (Danimarka) – 
Styarnan (İslandiya) 5:0 (2:0)
Vikinqur (Farer adaları) – Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) 0:4 (0:3)
Vitess (Hollandiya) – 
Vitorul (Rumıniya) 3:1 (2:2)
Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) – Atalanta (İtaliya) 0:8 (2:2)
Maribor (Sloveniya) – 
Çixura (Gürcüstan) 2:0 (0:0)
Domjale (Sloveniya) – Ufa (Rusiya) 1:1 (0:0)
Styaua (Rumıniya) – 
Rudar (Sloveniya) 4:0 (2:0)
Alkmaar (Hollandiya) – Kayrat (Qazaxıstan) 2:1 (0:2)
Bordo (Fransa) – 
Ventspils (Latviya) 2:1 (1:0)
Bernli (İngiltərə) – 
Aberdin (Şotlandiya) 3:1 (1:1)
Drita (Kosovo) – Düdelanj (Lüksemburq) 1:1 (1:2)
La Fiorita (San Marino) – Spartak (Latviya) 0:3 (0:6)
Lex (Polşa) – 
Şaxtyor (Belarus) 3:1 (1:1)
Reyncers (Şotlandiya) – 
Osiyek (Xorvatiya) 1:1 (1:0)
Sarpsborq (İsveç) – 
Senkt-Qallen (İsveçrə) 1:0 (1:2)
Kruzeyders (Şimali İrlandiya) – Olimpiya (Sloveniya) 1:1 (1:5)
Radniçki (Serbiya) – Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 2:2 (0:2)
Riu Ave (Portuqaliya) – Yagelloniya (Polşa) 4:4 (0:1)
Uypeşt (Macarıstan) – Sevilya (İspaniya) 1:3 (0:4)
Hafnarfyordur (İslandiya) – Hapoel (Hayfa, İsrail) 0:1 (1:1)
Valyur (İslandiya) – 
Santa Koloma (Andorra) 3:0 (0:1)

Oxşar xəbərlər

Hollandiya və İspaniya yarımfinalda (YENİLƏNİB)

admin

Romada “Real” üçün bəd xəbər

admin

Azarkeşlər məşqçini soyunduraraq mətbuat konfransından qovdu – VİDEO

admin