26 Fevral 2024
Dünyadan

Dünya çempionatının TƏQVİMİ

Braziliyada təşkil olunacaq dünya çempionatının başlanmasına cəmi 3 gün qaldı.

İdmanxeber.com-un məlumatına görə, mundiala Braziliya – Xorvatiya matçı ilə start veriləcək.

Həmin görüş Bakı vaxtı ilə gecə saat 01:00-da (Braziliya vaxtı ilə 12 iyun, saat 17:00-da) başlayacaq.

Qeyd edək ki, dünya çempionatının oyunlarının başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.

13 İYUN (Braziliya vaxtı ilə 12 iyun)

A qrupu

01:00. Braziliya – Xorvatiya

21:00. Meksika – Kamerun

14 İYUN

B qrupu

00:00. İspaniya – Hollandiya

03:00. Çili – Avstraliya

C qrupu

21:00. Kolumbiya – Yunanıstan

15 İYUN

D qrupu

00:00. Uruqvay – Kosta Rika

03:00 İngiltərə – İtaliya

C qrupu

06:00. Fil Dişi Sahili – Yaponiya

E qrupu

21:00. İsveçrə – Ekvador

16 İYUN

E qrupu

00:00. Fransa – Honduras

F qrupu

03:00. Argentina – Bosniya və Herseqovina

G qrupu

21:00. Almaniya – Portuqaliya

17 İYUN

F qrupu

00:00. İran – Nigeriya

G qrupu

03:00. Qana – ABŞ

H qrupu

21:00. Belçika – Əlcəzair

18 İYUN

A qrupu

00:00. Braziliya – Meksika

H qrupu

03:00. Rusiya – Cənubi Koreya

B qrupu

21:00. Avstraliya – Hollandiya

19 İYUN

B qrupu

00:00. İspaniya – Çili

A qrupu

03:00. Kamerun – Xorvatiya

C qrupu

21:00. Kolumbiya – Fil Dişi Sahili 

20 İYUN

D qrupu

00:00. Uruqvay – İngiltərə

C qrupu

03:00. Yaponiya – Yunanıstan

D qrupu

21:00. İtaliya – Kosta Rika

21 İYUN

E qrupu

00:00. İsveçrə – Fransa

E qrupu

03:00. Honduras – Ekvador

F qrupu

21:00. Argentina – İran

22 İYUN

G qrupu

00:00. Almaniya – Qana

F qrupu

03:00. Nigeriya – Bosniya və Herseqovina

H qrupu

21:00. Belçika – Rusiya

23 İYUN

H qrupu

00:00. Cənubi Koreya – Əlcəzair

G qrupu

03:00. ABŞ – Portuqaliya

B qrupu

21:00. Avstraliya – İspaniya

21:00. Hollandiya – Çili

24 İYUN

A qrupu

01:00. Kamerun – Braziliya

01:00. Xorvatiya – Meksika

D qrupu

21:00. Kosta Rika – İngiltərə

21:00. İtaliya – Uruqvay

25 İYUN

C qrupu

01:00. Yunanıstan – Fil Dişi Sahili

01:00. Yaponiya – Kolumbiya

F qrupu

21:00. Bosniya və Herseqovina – İran

21:00. Nigeriya – Argentina

26 İYUN

E qrupu

01:00. Ekvador – Fransa

01:00. Honduras – İsveçrə

G qrupu

21:00. Portuqaliya – Qana

21:00. ABŞ – Almaniya

27 İYUN

H qrupu

01:00. Əlcəzair – Rusiya

01:00. Cənubi Koreya – Belçika

1/8 final

28 İYUN

1. 21:00. A1 – B2

29 İYUN

2. 01:00. C1 – D2

3. 21:00. B1 – A2

30 İYUN

4. 01:00. D1 – C2

5. 21:00. E1 – F2

1 İYUL

6. 01:00. G1 – H2

7. 21:00. F1 – E2

2 İYUL

8. 01:00. H1 – G2

1/4 final

5 İYUL

I. 01:00. 1-in qalibi ilə 2-nin qalibi

II. 21:00. 5-in qalibi ilə 6-nın qalibi

6 İYUL

III. 01:00. 3-cü cütün qalibi ilə 4-cü cütün qalibi

IV. 21:00. 7-ci cütün qalibi ilə 8-ci cütün qalibi

Yarımfinal

9 İYUL

01:00. I cütün qalibi ilə II cütün qalibi

10 İYUL

01:00. III cütün qalibi ilə IV cütün qalibi

3-cü yer uğrunda oyun

13 iyul, saat 01:00.

Final

14 iyul, saat 00:00


İdmanla bağlı qarşılaşdığınız hadisələrin video və ya fotosunu çəkərək bizə göndərin: 070 242 41 43