16 Sentyabr 2019
Dünya futbolu

Avropa Liqasında 3-cü mərhələnin bütün cütlükləri müəyyənləşdi

Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.

İdmanxeber.com-un məlumatına görə, tədbir Bakı vaxtilə saat 15:00-da İsveçrənin Nyon şəhərində baş tutub. Püşkdən sonra Avroliqanın “pley-off” mərhələsinə vəsiqə uğrunda qarşılaşacaq cütlüklər müəyyənləşib.

Bütün cülükləri təqdim edirik:

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi

“Ostersun” (İsveç) –  “Qalatasaray” (Türkiyə) cütünün qalibi – “İnter” (Azərbaycan) – “Fola” (Lüksemburq) cütünün qalibi

“Panatinaikos” (Yunanıstan) –  “Qəbələ” (Azərbaycan) – “Yagelloniya” (Polşa) cütünün qalibi
“Astra” (Rumıniya) – “Zirə” (Azərbaycan) cütünün qalibi – “Aleksandriya” (Ukrayna)

PSV (Hollandiya) – “Osiyek” (Xorvatiya) – “Lütsern” (İsveçrə) cütünün qalibi
“Norçepinq” (İsveç) – “Trakay” (Litva) cütünün qalibi – “Şkendiya” (Makedoniya) – HİK (Finlandiya) cütünün qalibi
“Krasnodar” (Rusiya) – “Slovan” (Slovakiya) – “Lyunqbyu” (Danimarka) cütünün qalibi
“Fənərbaxça” (Türkiyə) – “Şturm” (Avstriya) – “Mladost” (Monteneqro) cütünün qalibi
“Şemrok Rovers” (İrlandiya) – “Mlada Boleslav” (Çexiya) cütünün qalibi – “Kayrat” (Qazaxıstan) – “Skenderbeu” (Albaniya) cütünün qalibi
“Austriya” (Avstriya) – “Proqres” (Lüksemburq) – AEL (Kipr) cütünün qalibi
“Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn) – “Odd” (Norveç) cütünün qalibi
“Dinamo” (Buxarest, Rumıniya) – “Atletik” (İspaniya)
“Olimpik” (Ukrayna) – PAOK (Yunanıstan)
“Arka” (Polşa) – “Ferensvaroş” (Macarıstan) – “Midtyulland” (Danimarka) cütünün qalibi
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – “Reykyavik” (İslandiya) cütünün qalibi – “Hoqesund” (Norveç) – “Lex” (Polşa) cütünün qalibi
“Bordo” (Fransa) – “Kalyu” (Estoniya) – “Videoton” (Macarıstan) cütünün qalibi
“Panionios” (Yunanıstan) – “Qoritsa” (Sloveniya) cütünün qalibi – “Valletta” (Malta) – “Utrext” (Hollandiya) cütünün qalibi
“Universtatya” (Krayova, Rumıniya) –  “Milan” (İtaliya)
“Brondbü” (Danimarka) – “Vaasa” (Finlandiya) cütünün qalibi – “Hayduk” (Xorvatiya) – “Levski” (Bolqarıstan) cütünün qalibi
“Gent” (Belçika) – “Altax” (Avstriya) – “Dinamo” (Brest, Belarus) cütünün qalibi
“Everton” (İngiltərə) – “Rujomberok” (Slovakiya) – “Brann” (Norveç) cütünün qalibi
“Aberdin” (Şotlandiya) – “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi – “Apollon” (Kipr) – “Zarya” (Moldova) cütünün qalibi
“Srvena Zvezda” (Serbiya) cütünün qalibi – “Sparta” (Çexiya) – “İrtış” (Qazaxıstan)
“Beytar” (İsrail) – “Botev” (Bolqarıstan) cütünün qalibi – “Maritimo” (Portuqaliya)
“Zenit” (Rusiya) –  “Trençin” (Slovakiya) – “Bney Yehuda” (İsrail) cütünün qalibi
“Marsel” (Fransa) – “Ostende” (Belçika)
“Frayburq” (Almaniya) – “Valyur” (İslandiya) – “Domjale” (Sloveniya) cütünün qalibi
“Kork Siti” (İrlandiya) – AEK (Kipr) cütünün qalibi – “Rabotniçki” (Makedoniya) – “Dinamo” (Minsk, Belarus) cütünün qalibi
“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) – AİK (İsveç) cütünün qalibi – “Braqa” (Portuqaliya)
“Liepaya” (Latviya) – “Suduva” (Litva) cütünün qalibi – “Syon” (İsveçrə)

Oxşar xəbərlər

Hakimə qarşı fiziki güc tətbiq edən məşhur futbolçuya ağır cəza (VİDEO)

admin

Hansı oyun, hansı kanalda? – TV AFİŞA

admin

“Barselona” “Sevilya” matçında 5 qol – VİDEO

admin